Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

"Demokracia" podľa Hríba (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

.tyzden je znamy pravicovobolsevisticky militantny platok. neviem, preco niekto seriozny citi potrebu reagovat na clanky vojnoveho stvaca sebeja alebo zneuznaneho egocentrika hriba
Krištoff Kolumbus
Ta Tvoja dedina
Okolica musi byt riadna diera, niekde na konci sveta. Mal by si sa raz na cestu vybrat a po svete sa poobzerat.
pes13
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

uf !

prvykrat ta vidim, ze branis carnogurskeho ;-)
 

a to si mna este nevidela!

MImochom, k tomu svojmu usmevnemu zaveru si sa akym myslienkovym pochodom dopracovala?

Musela to byt riadna tura, ak nie horolezecky vystup.
 

:-)))

ale uznaj, no... mohla som odolat takej prilezitosti? ;-)
 

Mohla.

 

hmm...

:-) neuznal si, skoda ...tak ti musim zas napisat toto:
mylis sa: nemohla som odolat ;-)
 

mohla - nechcela.

Nazyvajme veci pravymi menami.
 

 

kolumbus, to tvoje oblubene slovne spojenie "pravicovobolsevisticky" tahadam dostatocne charakterizuje..na taky intelekt skoda reagovat..
 

prečo teda reaguješ?

Navyše Kolumbova stručná charakteristika je výstižná.
Dnešní rádoby pravičiari majú boľšvické maniere aj skúsenosti.
 

Gratulujem

k vytvoreniu 3-d hranateho kruhu
 

 

uz som pocul vslijake blbosti ale termin "pravicovobolsevisticky" este nie. musim si to zapamatat aby som to mohol pouzit na mejdanoch.
 
Hodnoť

Kamarát môj zlatý

potom čo tu napáchali tvoji rodáci za posledných 50 rokov by som privítal americký radar v každom meste, či dedine na území SR!!! A čo tak keby si namiesto toho konfrotačného tónu zvolil taký ospravedlňujúci sa? Akým právom si te KGB rozviedčik Putin dovoľuje vyhrážať iným samostatným, slobodným krajinám? Ak sa Česko, alebo Poľsko rozhodne mať na svojom území mimozemskú raketovú základňu, tak to je ich vec.. Rusi potom čo napáchali v celej Európe majú právo len drťať ústa...
 

 

Ty si si akosi zvykol na cudzie armády, keď ti chýbajú radary v každej dedine...
Výhoda úprítomnosti amerických vojsk na našom území by bola veľmi hmatateľná. Namiesto toho, aby sme so založenými rukami sledovali ako nám rakety lietajú nad hlavami, by nám ich sem aj posielali. Gratis...
 

Mne žiadne tupé radary a raketové odpaľovače...

...na Slovensku vôbec nechýbajú ! A vôbec... Čo sa Rusi aj Amíci majú starať do nás, väčšiny Európanov ?! Kua, ja chcem mierové časy a nie to, aby sme vyfasovali ďalšiu zničujúcu vojnu, ktorú rozpútajú veľmoci a ich sa dotkne najmenej, pretože si budú vybíjať nervy len na nás a vlastné zadky budú mať v teplúčku... Tfuj !!! :-( Pax, pax, pax ! Chcem pokoj a už žiadne zbrojenie na Starom kontinente !
 

hmm...

co sa maju starat? treba si aj uvedomit a nezabudat na to, ze prave amerika po vojne zastavila stalina - ano... zjednotenim zapadnej europy a hrozbou sily, ... keby to tak nebolo tak sa stalin zastavi mozno az v pyrenejach ... ja nechapem, ze ludia nerozumeju tomu, ze rovnovaha, ktora bola v europe po WW II. bola az vtedy naozaj rovnovahou, ked sa do toho zamontovali USA ... holt, my sme mali smolu, ze sme patrili do toho socialistickeho a nie kapitalistickeho tabora ...
 

Marek

dobre si mu to dal vyžrať. Tak pekne po boľševicky.
Prečo to Kennedy nechcel Ruske rakety na Kube?
To že sa Putin vyhráža iným samostatným krajinám si si vymyslel - tak pekne po Biľakovsky.
 

marek

a čo hovoríš, na to, akým právom si ten ochmelko Bush dovoľuje nielenže vyhrážať sa, ale aj obsadzovať samostatné, slobodné krajiny?
 

Pozri sa, nie som idealista

ale realita je taká, že Slovensko ako cca 5 000 000 krajina, v susedstve Ruska nemá na výber. Reči o akejsi nezávislosti, či pacifizme sú smiešne. Taká je politická realita. Nerobím si ilúzie, ale ak by došlo k nejakej mele, nechcem aby nás opäť niekto obetoval, prítomnosť americkej základne na našom území by bola garanciou, že možno tak ľahko neobetovali...Ako to dopadne, keď sa prikloníme na východ už z histórie vieme... A Rusko je skutočne .. no ťažko čitateľné. Taký je fakt.. Aj keď hovoriť o nezávislosti od Ruska pri totálnej závislosti na plyne a rope... je asi tiež utópia...
 

marek

Iluzie si robiš. A budeš radšej ak nas obetujú američania.
.
J. Drobný NIKDY NEŠLO O ROPU:
Antiamerikanizmom nakazení pisálkovia dokonca tvrdia, že iracký ropný zákon odráža neiracké záujmy, a odôvodňujú to argumentom, že k predbežnému návrhu ropného zákona sa v júli 2006 vyjadrila US vláda i nadnárodné ropné spoločnosti, v auguste Medzinárodný menový fond. Títo ľavicoví tlčhubovia vo svojej nekonečnej nenávisti k USA zneužijú naozaj všetko! Veď kto iný dokáže posúdiť lepšie než ropné spoločnosti, ako má vyzerať ropný zákon? Vari len nie oni? No to by dopadlo.
.
Áno, uvedené inštitúcie sa ku konceptu ropného zákona naozaj vyjadrovali POL ROKA PRED TÝM, než iracké ministerstvo ropného priemyslu vypracovalo konečný návrh tohto zákona a predložilo ho irackému parlamentu. Veď práve to, že návrh ministerstva ropného priemyslu sa pramálo líšil od ropnými spoločnosťami posudzovaného návrhu, je najlepším dôkazom, že konali správne. Ich pripomienky uznalo i na nich nezávislé a iracké záujmy nekompromisne zastávajúce iracké ministerstvo.
.
Návrh je už niekoľko mesiacov v irackom parlamente, no politické strany sa nedokážu na jeho schválení dohodnúť. Jedni chcú, aby o rope rozhodovali regióny, druhí, aby to bolo centrum, tretí kategoricky odmietajú všetko, o čom si myslia, že je americkým nátlakom, a štvrtí odmietajú všetko, čo navrhli prví, druhí a tretí.
.
Ešte šťastie, že americká administratíva si akútnu potrebu tohto zákona uvedomuje a viceprezident Cheney to irackým zákonodarcom náležite vysvetlil. Nie je to žiaden nátlak, ani manipulácia, ako by si možno predstavovali zarytí konšpirátori. Veď predsa americká vláda má ako starostlivý otec zodpovednosť za svoje nedospelé dieťa, irackú demokraciu.
 

Nie som odborník

na svetovú politiku. Riešim sitáciu SR v regióne, kde sú susedia takí akí sú. Možno, že si robím ilúzie, ale ako som spomínal... radšej tu mať američanov ako garanciu neobetovania... ako nemať... ale to sú hypotézy..
 

...vidieť,...

...že keď si sa oženil, nebýval si u svokry...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie


 1. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 119
 2. Janka Cigániková: Podarilo sa! Zaborská stiahla pozmeňovák, ktorý robí z kňazov zdravotníckych pracovníkov 107
 3. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 50
 4. Michal Šimečka: Dohoda s Čínou, o ktorej sa takmer nehovorí 35
 5. Iveta Kompišová: Prvá žena - nositeľka Nobelovej ceny za mier - bola rodáčka z Prahy 28
 6. Stanislav Vošoust: Názor: M1 MackBook Air - Veľa muziky za “málo” peňazí alebo len bublina nafúknutá YouTube 25
 7. Inštitút strategických politík : Roztržka o hranice medzi Sudánom a Etiópiou eskaluje aj napriek prebiehajúcim rokovaniam 25
 8. Jaroslav Vidan: Nemáte toho už dosť ? 20
 9. Martin Pilnik: 23 293 675,46 € vyhodil Krajči von oknom odmietnutím hlasu odborníkov na liekovú politiku 19
 10. Anton Kovalčík: ... ak si ju dokážete uchovať - 1. 18

Rebríčky článkov


 1. Richard Gajarský: Hrozná manželka.
 2. Patrik Lenčéš: Kostoly na Slovensku: Zatvorené pre ľudí, otvorené pre nebo.
 3. Miriam Studeničová: Sila celku zvíťazí!
 4. Boris Mlsna: Vakcíny verzus testy? Testy športovcom pomáhajú, no riešením je len vakcína
 5. Štefan Vidlár: D O J E M
 6. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 7. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera
 8. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet
 9. Peter Biščo: Fico mení vozový park...
 10. Emma Chládecká: Evanjelium v skratke


Už ste čítali?